Kúpiť kompresné oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
kompresného oblečenia


Kompresné oblečenie  >  Tip na doplnenie šatníka športovkyne? Kompresné nohavice

Tip na doplnenie šatníka športovkyne? Kompresné nohavice

Dámske kompresné nohavice patria medzi najobľúbenejšie funkčné oblečenie tejto sezóny. Uľahčujú totiž regeneráciu svalov, pomáhajú pri liečbe celulitídy, gynoidnej obezity a opuchov.

Žiadaný produkt z e-shopu inSPORTline, kompresné dlhé nohavice Newline Base, sú teraz v akcii za 30,90 €. Tieto elastické legíny, určené pre beh, cyklistiku a fitness, iste uvíta na Vianoce každá športovkyňa. Sú nielen funkčné, ale aj veľmi dobre vyzerajú - precízny strih dopĺňajú reflexné pruhy po stranách.

Z recenzií kompresných nohavíc

V extrémnych podmienkach je obzvlášť dôležité, aby športové oblečenie dokonale sedelo, krásne hrialo a dobre odvádzalo pot. 

Slečna Elis uvádza: "S nohavicami som úplne spokojná. Perfektne padnú. Efekt je cítiť i vidieť. Najskôr sa mi zdala obstarávacia cena vysoká, ale naozaj za to stojí. Vrelo odporúčam kúpu. "

Ďalšie športovkyňa uvádza, že s úplne novými kompresnými nohavicami Newline Base úspešne absolvovala bežecké preteky. A nakoniec, ženám sa samozrejme páči aj to, že robia pekné nohy!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame kompresné oblečenie


Ďalšie novinky

Kompresné oblečenie ako prevencia ovisnutej kože

Jedným z blahodárnych účinkov kompresnej bielizne je aj prevencia vzniku ovisnutej kože, ktorá je nepríjemným efektom pri rýchlom chudnutí. Aké sú rady fitness a nutričných poradcov?

20. 5. 2016

Funkčné prádlo: Pohodlie na každý deň

Funkčné spodné prádlo je určené pre fitness aktivity, jogging, cyklistiku, tenis, lyžovanie, squash, in-line a mnoho ďalších športov. Výrobky od dobrých značiek však poskytujú taký komfort a voľnosť pohybu, že sú obľúbené aj pre každodenné nosenie.

28. 7. 2015

všetky novinky