Kúpiť kompresné oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
kompresného oblečenia


Kompresné oblečenie  >  Kompresie Skins: Viac kyslíka do vašich svalov!

Kompresie Skins: Viac kyslíka do vašich svalov!

Vedcom z Austrálie sa podarilo presne zmerať pôsobenie kompresie na svaly v pohybe, a vďaka tomu vyvinuli jedinečné športové odevy Skins. Tie dokážu podporiť každú časť tela vždy správnym tlakom, čo má priamy vplyv na zvýšenie výkonu, výdrže a následné rýchle zotavenie.

Kompresné oblečenie Skins je maximálne pohodlné. Pri jeho vývoji sa vykonalo 800 000 meraní stoviek športovcov s najrôznejšími postavami. Výstupom je určenie 400 kľúčových bodov na ľudskom tele pre dokonalé padnutie odevov aj cielenú kompresiu.

Ako to funguje?

Kompresné oblečenie Skins povzbudzuje činnosť krvného obehu, okysličuje namáhané svaly, a tým prirodzene zvyšuje potenciál aj výdrž pri každom druhu športu. Obmedzuje tiež tvorbu kyseliny mliečnej, takže regenerácia po záťaži je oveľa rýchlejší.

Na trhu sú dámska a pánska kompresné tričká, nohavice, návleky aj rukávy pre všestranné športové využitie. Špeciálne typy tričiek slúži k regenerácii po tréningu alebo ako pyžamo.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 3. 2014


Odporúčame kompresné oblečenie


Ďalšie novinky

Kompresné oblečenie ako prevencia ovisnutej kože

Jedným z blahodárnych účinkov kompresnej bielizne je aj prevencia vzniku ovisnutej kože, ktorá je nepríjemným efektom pri rýchlom chudnutí. Aké sú rady fitness a nutričných poradcov?

20. 5. 2016

Funkčné prádlo: Pohodlie na každý deň

Funkčné spodné prádlo je určené pre fitness aktivity, jogging, cyklistiku, tenis, lyžovanie, squash, in-line a mnoho ďalších športov. Výrobky od dobrých značiek však poskytujú taký komfort a voľnosť pohybu, že sú obľúbené aj pre každodenné nosenie.

28. 7. 2015

všetky novinky