Kúpiť kompresné oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
kompresného oblečenia


Kompresné oblečenie  >  Na bicykel alebo Nordic Walking v nohaviciach Brubeck

Na bicykel alebo Nordic Walking v nohaviciach Brubeck

Hebké a jemne kompresný trištvrťáky Brubeck ocenia športovkyne pri všetkých letných aktivitách - cyklistike, behu, severskej chôdzi, loptových hrách i horolezectvo.

Nohavice sú vyrobené z dvojvrstvového úpletu, ktorý dokáže zabezpečiť termoizoláciu a odvod potu smerom von. Ďalšiu výhodu predstavujú ploché švy, šetrné k pokožke, a prispôsobiteľnosť materiálu ženským tvarom. Preto sa nohavice Brubeck, vyrábané vo viacerých farbách, hodí aj pre bežné nosenie.

Oblečenie značky Brubeck

Značka Brubeck sa už roky úspešne špecializuje na výrobu termo-aktívneho športového oblečenia, termoprádla ako spodné vrstvy a bavlneného funkčného prádla. Medzi hlavné prednosti týchto výrobkov patrí priedušnosť, odolnosť proti pachu, dobrý odvod potu, udržanie optimálnej telesnej teploty alebo schopnosť chladenia. Pre tieto unikátne vlastnosti majú oblečenie značky Brubeck v obľube amatérski aj profesionálni športovci.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 28. 4. 2014


Odporúčame kompresné oblečenie


Ďalšie novinky

Kompresné oblečenie ako prevencia ovisnutej kože

Jedným z blahodárnych účinkov kompresnej bielizne je aj prevencia vzniku ovisnutej kože, ktorá je nepríjemným efektom pri rýchlom chudnutí. Aké sú rady fitness a nutričných poradcov?

20. 5. 2016

Funkčné prádlo: Pohodlie na každý deň

Funkčné spodné prádlo je určené pre fitness aktivity, jogging, cyklistiku, tenis, lyžovanie, squash, in-line a mnoho ďalších športov. Výrobky od dobrých značiek však poskytujú taký komfort a voľnosť pohybu, že sú obľúbené aj pre každodenné nosenie.

28. 7. 2015

všetky novinky