Kúpiť kompresné oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
kompresného oblečenia


Kompresné oblečenie  >  Kompresné oblečenie tiež regeneruje

Kompresné oblečenie tiež regeneruje

Kompresné oblečenie chráni telo pred zranením a poškodením svalov. Tiež urýchľuje regeneráciu po záťaži, preto ho v poslednej dobe vyhľadávajú aj športovci po výkone, na dlhých cestách domov.

Ak regule závodu použitie kompresného oblečenia nedovoľujú, je dobré vziať si ho aspoň potom. Dlhé kompresné nohavice pod normálnym odevom urobia cennú službu po každom tréningu:

  • Urýchli regeneráciu tela
  • Zvýši okysličenie svalov
  • Zlepší termoreguláciu
  • Podporí silu a vytrvalosť

Neoceniteľné sú kompresné nohavice pri rekreačnom behaní. Dnes už tvorí základ moderného bežeckého oblečenia. Vybrať je možné dámske, pánske, unisex, dlhé, krátke či trojštvrťové kompresné nohavice. Dopĺňajú je funkčné podkolienky, návleky a pančuchy.

Podľa bežcov vďaka tomuto funkčnému oblečenie nebolí nohy pri výkone, po ňom, ale ani ďalší deň. Zaznamenali to dokonca aj na pražskej dlažbe. Zhrnuté: v kompresných nohaviciach sa behá oveľa rýchlejšie, dlhšie a lepšie.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 24. 2. 2014


Odporúčame kompresné oblečenie


Ďalšie novinky

Kompresné oblečenie ako prevencia ovisnutej kože

Jedným z blahodárnych účinkov kompresnej bielizne je aj prevencia vzniku ovisnutej kože, ktorá je nepríjemným efektom pri rýchlom chudnutí. Aké sú rady fitness a nutričných poradcov?

20. 5. 2016

Funkčné prádlo: Pohodlie na každý deň

Funkčné spodné prádlo je určené pre fitness aktivity, jogging, cyklistiku, tenis, lyžovanie, squash, in-line a mnoho ďalších športov. Výrobky od dobrých značiek však poskytujú taký komfort a voľnosť pohybu, že sú obľúbené aj pre každodenné nosenie.

28. 7. 2015

všetky novinky